NEJLEVNĚJŠÍ PROFESIONÁLNÍ VÝROBA REKLAM V ČR

Firma Reklama Niko s.r.o. se od roku 2002 zabývá výrobou  téměř veškerého sortimentu reklamy  pro podniky, podnikatele, reklamní agentury a soukromé osoby.  Firma působí v rámci celé ČR  a nabízí svou produkci to za nesrovnatelně nižší ceny a s velmi krátkými dodacími termíny. Jsme Vám kdykoli k dispozici na emailu či telefonu.

Aktuality

2017 - přejeme všem šťastný nový rok

Nově vyrábíme strojově boxované světelné reklamy.

2014

Nově jsme pořídili velký CNC router. 

Přejeme všem krásný a úspěšný nový rok 

2013 

Stavba nové provozovny již běží, plánujeme otevření na jaře roku 2014 

Nově nabízíme také tvorbu www stránek

2012

Počínaje letošním rokem projektujeme a začneme stavět novou provozovnu, jednu z nejmodernějších v ČR

237779. návštěvník

Spolupráce pro reklamní agentury

Automatický ohýbač profilů pro boxované světelné reklamy: 

Novinka v ČR - strojově vyrobíme boxované světelné reklamy nebo veškeré komponenty pro jejich sestavení. Prosvícení, kompletaci a finální montáž si již můžete dohotovit sami bez nutnosti speciálního vybavení.

Výroba jednotlivých dílů pro výrobu boxovaných písmen zahrnuje vyfrézování předního a zadního čela - nejčastěji z PVC 10 mm pro zadní čelo a plexi 2-5 mm pro přední čelo. Dále pak obvodový ALU profil (do max šíře 130 mm), který je strojově naohýbán přesně do požadované podoby. V místě lomů ALU profilu je pak frézou vytvořená drážka, která je naprosto přesná, rovnoměrná a pravoúhlá. Tímto je zaručeno, že v místě ohybu nedochází k nadměrnému pnutí ALU profilu, které může profil nevratně poškodit - prasknutí profilu, popraskání laku profilu apod. Takto strojově vyráběné produkty disponují, oproti standardně ručně ohýbaným profilům, špičkovou kvalitou, kterou Vaši zákazníci jistě ocení. Strojová výroba navíc ušetří mnoho času strávenou ruční výrobou a čas jsou peníze. A to je hlavní důvod proč se Vám vyplatí nechat si kalkulaci na konkrétní motiv zpracovat u nás.

Informace  zde

CNC router

Nově disponujeme CNC routerem o rozměru pracovní plochy 300 x 150 cm. Umožňuje tvarové řezání plastu, debondu, plexiskla, gravírování  apod.  Informace pro přípravu dat zde.

Plastické nápisy a loga z tvrzeného XPS : 3D reklama

Naše firma je  vybavena technologií pro výrobu reklamních štítů z tvrzeného XPS a podobných hmot - viz ilustrační obrázky níže. Po kliknutí na obrázek se Vám zobrazí detailnější náhled pro představu možností technologie.  Tato technologie je hojně využívána reklamními agenturami z celé ČR, kterým provádíme na základě dodaných podkladů buď jen samotný výřez, nebo kompletní dodání vč. povrchové úpravy. Cenově u nás tato technologie vychází velice příznivě - na základě zkušeností jsme přesvědčině, že nejlevněji v ČR. Je jednodušší a vizuálně atraktivnější, než malba přímo na fasádu. Je možnost vyrábět i prosvětlená písmena a loga s použitím LED diod.

Pro jednoduchou kalkulaci lze vycházet z postupu níže:

Postup cenové kalkulace 3D reklam z polystyrenu

1. Desky ze kterých se vyrábí reklamy mají standardní velikost  1200 x 570 mm a nejběžnější používané tloušťky desek jsou 20,30,40,50,60, 80 a 100 mm.  Jedná se o tvrzený – extrudovaný XPS s velmi jemnou strukturou, který výborně odolává vlivům počasí a dobře vypadá.   Cena zakázky = cena materiálu + cena výřezu + cena za povrchovou úpravu.

Ceny materiálu (desek) z extrudovaného XPS : 

1200 x 570 x 20 mm  :  140,-Kč
1200 x 570 x 30 mm  :  190,-Kč
1200 x 570 x 40 mm  :  210,-Kč
1200 x 570 x 50 mm  :  270,-Kč
1200 x 570 x 80  mm :  410,-Kč
1200 x 570 x 100 mm : 480,-Kč

Je možné používat i obyčejný polystyren, je velmi levný, není však příliš vhodný.

2. Vaši grafiku si v Corelu sami  rozmístěte do panelů o výše uvedené velikosti a sami si tuto rozvrhněte na plochu desky. Jako maximální plochu zadejte 1200 x 570 mm.  Pokud si toto uděláte sami, můžete se rozhodnout, zda raději maximálně využijete plochu desky, nebo zda necháte grafiku co nejvíce pohromadě. To je výhodné proto, že výrobek je zasílán i spolu s odpadním  materiálem /  to znamená, že vyřezané objekty jsou nasazeny zpět do desky / a po vyjmutí objektů z desky můžete tuto desku použít jako šablonu pro překreslení grafiky na místo, kam se bude aplikovat. Navíc tento způsob výborně chrání grafiku po dobu přepravy k Vám.  Samozřejmě stačí  při objednávce sdělit, zda raději preferujete úsporu materiálu nebo zda nechat co nejvíc pohromadě a  my výrobek požadovaným způsobem zhotovíme.

3.  Ceny řezání

Rozřezání první desky v rámci zakázky  : 480,-Kč ,  Rozřezání 2 až 4 desky v rámci jedné zakázky : 440,-Kč, 
Rozřezání 5. a  každé další  desky v rámci jedné zakázky : 380,-Kč. Ceny obsahují DPH
 
4.  Povrchové úpravy :
Vyřezané písmo či grafiku z extrudovaného polystyrenu lze  snadnou povrchově upravovat běžnými akrylátovými  vodou ředitelnými barvami.  Acetonové barvy  nepoužívat !!!   Nejvýhodnější  jsou kvalitní fasádní akrylátové barvy.  Používáme vysoce kvalitní  barvy DULUX. V případě těchto barev si lze poměrně přesně určit barevný odstín pomocí RAL. Povrchovou úpravu je možné zvládnout snadno a levněji vlastními silami. Povrchová úprava obzvláště malých písmen je časově dosti náročná.  Vzhledem k množství zakázek preferujeme, pokud si reklamu natřete sami. Natírání provádějte běžným molitanovým válečkem – nenechává tahy jako štětec. Štětec používejte pouze na boční hrany, kde se nelze dostat válečkem. 

Montáž:  Prováděna montážními.  Výborně se hodí  lepidla v kartuších – např. SOUDAL – univerzální montážní lepidlo 49A – k dostání téměř v každých stavebninách nebo prodejnách barev.  Pro aplikace v interiéru a na chráněných místech i v exteriéru lze s úspěchem použít kvalitní oboustranně lepící pásky.  Problémová místa – např. nekvalitní, opadávající omítky je nutné řešit individuálně.  Při aplikaci lze s výhodou – jako šablonu pro překreslení na místo aplikace použít desky s vyjmutými písmeny či grafikou.

3d reklama 2                   3d reklama 1

 

 


Řezáni laserem

Dále nabízíme reklamním agenturám nově možnost řezání plexiskla a speciálních hmot laserem.  Podrobnosti zde.           Tato terchnologie rovněž umožňuje velmi rychlou a kvalitní výrobu razítek.

Velkoplošný tisk

Tisk na velkoplošných tiskárnách  - vcelku do šíře 160 cm.

Tisk na základní tříletou tiskovou folii, bez laminace : 350,-Kč/m2 s DPH / možnost ořezu v ceně /

Tisk na banner, plachtovinu, vč. ok : 350,-Kč/m2 s DPH

Tisk na základní tříletou tiskovou folii s UV laminací : 450,-Kč/m2 s DPH

U větších odběrů možné individuální slevy.

Samozřejmě tiskneme na všechny dostupné materiály, zde ale cena vychází z ceny medií

 .